Четвер, 25.04.2024, 20:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бійцівський клуб А вообще, решай сам,
Кто достоин, Кто чего стоит, Кого в отстой,
Кто истинный воин, а кто лживый герой,
Кто впереди, а кто за спиной,
Кто по-своему, а кто по жизни вместе с тобой...
Меню сайту
Категорії
Прикладний рукопашний бій [4]
Здоров'я [5]
Відео [4]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 13
Показано матеріалів: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 »

Втома – закономірний підсумок одноманітної, монотонної діяльності. На жаль, робота більшості з нас саме така – довге сидіння за комп'ютером, робота з паперами, або навпаки цілий день на ногах.
Що ж робити? Пригадаємо чудову приказку: «Зміна діяльності є відпочинок», а також улюблене шкільне слово «перерва». Вони дуже точно показують, що відпочинок – це не бездумне лежання перед телевізором, що практикується багатьма після трудового дня, а зміна виду діяльності.
Але чи часто цей принцип втілюється в життя? Судячи по моїх спостереженнях – ні. У результаті день за днем стомлення накопичується, формуючи синдром хронічної втоми. Я пропоную вам два нескладні комплекси: перший розрахований на любителів посидіти за комп'ютером і працівників розумової праці, а другий для тих, кому багато часу доводиться працювати фізично. Вправи бажано робити раз в дві години, або у міру явної необхідності.
Основи | Переглядів: 1035 | Додав: Andrey | Дата: 08.12.2008 | Коментарі (0)

Зараз модно і вигідно бути здоровим. Модно тому що багато публічних людей (політики, кіноактори, телеведучі) демонструють здоровий спосіб життя. Замислюватися і займатися своїм здоров'ям треба звичайно не лише тому, що це модно, а головне, тому що це вигідно і полегшує наше життя. Якщо ви працюєте по найму, керівництво, навряд чи заохочуватиме працівника, в якого в місяць тиждень лікарняного. Якщо ви займаєтеся власним бізнесом і маєте пристойно стабільний дохід, - ах як хочеться по можливості довше насолоджуватися навколишнім світом.
Перш за все, треба запам'ятати чинники, які впливають на здоров'я.
Спадковість. З цим чинником важко сперечатися, але є декілька зауважень. По спадку передається не самі хвороби, а схильність до них. Схильність переходить в хворобу лише за «сприятливих» умов, а ось ці умови створюємо ми самі. У кожній сім'ї є певний режим життя і живлення. Фахівці довели що важливим чинником при розвитку наприклад гіпертонічної хвороби служать наші щоденні звички. Як харчувалися батьки, так само харчуватимуться діти, і це сприятиме розвитку хвороби. Від спадковості ми плавно переходимо до другого компонента здорового способу життя.
Основи | Переглядів: 6810 | Додав: Andrey | Дата: 05.12.2008 | Коментарі (0)

1-5 6-10 11-13
Copyright Бійцівський Клуб © 2024