Четвер, 28.03.2024, 16:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бійцівський клуб А вообще, решай сам,
Кто достоин, Кто чего стоит, Кого в отстой,
Кто истинный воин, а кто лживый герой,
Кто впереди, а кто за спиной,
Кто по-своему, а кто по жизни вместе с тобой...
Меню сайту
Категорії
Основи [5]
Основні моменти для збереження здоров'я
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Здоров'я

У розділі матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

* Регулярні фізичні навантаження (як спеціально організовані заняття фізкультурою, так і, наприклад, ходьба пішки або їзда на велосипеді замість поїздок на транспорті, підйом/спуск по сходах замість користування ліфтом), активний відпочинок. Важлива правильна організація навантажень. регулярні фізичні навантаження связиваютс із зменшенням ризику багатьох захворювань. Крім того, регулярні заняття спортом або фізкультурою самі по собі створюють позитивну залежність, покращують якість життя.
* Правильне харчування. Правильні звички, пов'язані з живленням, допомагають відчувати себе краще і виглядати краще. Неправильне живлення є однією з основних причин смертності (близько 60 % у Північній Америці).
* Відмова від шкідливих звичок, вживання наркотиків (зокрема алкоголю і тютюну).
* Уміння справлятися із стресом.
* Дотримання правил безпечного сексу.
* Знання основ надання першій допомозі.
* Власне засвоєння хороших звичок.
* Пошук і використання медичної допомоги у разі потреби.
Основи | Переглядів: 1198 | Додав: Andrey | Дата: 10.12.2008 | Коментарі (0)

Відпочинок - умова збереження здоров'я, оскільки завдяки відпочинку чоловік дістає можливість зняти напругу, що накопичується в процесі трудової діяльності. До речі, протягом робочого дня має сенс кожних півтори-два години влаштовувати "п'ятихвилинки", тобто невеликі перерви, під час яких потрібно розслабити м'язи очей, посувати руками і зробити декілька нахилів корпусом вправо-вліво, щоб розвантажити спинні м'язи.
Вихідні дні необхідні кожній людині, оскільки закладений в нас природою біоритм розрахований на 5-6 днів плідної діяльності. Вже на шостий день продуктивність праці різко падає, а на сьомій стає нікчемно малою. Коли людина працює весь тиждень без відпочинку і при цьому прагне підтримувати однаковий рівень віддачі, він піддає себе колосальним навантаженням, що зношують організм і що розхитує нервову систему.
Основи | Переглядів: 1261 | Додав: Andrey | Дата: 10.12.2008 | Коментарі (0)

Оздоровлюватися можна по-різному: правильно харчуватися, займатися спортом, освоювати всілякі дихальні методики, залучатися до нетрадиційної медицини. Найпростіші способи оздоровлення частенько лежать на поверхні, але ми про них чогось забуваємо.
Людина, яка піклується про своє здоров'я вдома і в тренажерному залі, але не знаходить часу на щоденні прогулянки, упускає найважливіше. Прогулянка - це більше, ніж просто рух з пункту А в пункт Б, це процес схожий на медитацію, це спосіб пізнання себе, це засіб досягнення гармонії з собою і навколишнім світом.
Причому, правильна прогулянка не так проста, як здається. Щоб добитися оздоровлюючого ефекту, до неї необхідно відноситися серйозно. Недаремно західні учені пишуть цілі трактати, присвячуючи їх мистецтву гуляти пішки.
Наприклад, книга Крістофа Ламура (Christophe Lamoure) «Маленька філософія любителя піших прогулянок» розповідає про таких знаменитих любителів ходити пішки, як Кант, Ніцше і Руссо. У ній розглядається зв'язок між енергією духу і фізичною енергією.
Ламур нарікає на те, що ми відносимося до ходьби занадто утилітарно: ми йдемо пішки, щоб дістатися до роботи, попасти в магазин і так далі Ми йдемо не самі, а розчиняємося в атмосфері міста, в ритмі натовпу. В той же час стати гуляючим філософом, відкрити в собі креативні здібності можна, лише вибравшись за межі міста, виявившись наодинці з природою.
Основи | Переглядів: 1230 | Додав: Andrey | Дата: 10.12.2008 | Коментарі (0)

Втома – закономірний підсумок одноманітної, монотонної діяльності. На жаль, робота більшості з нас саме така – довге сидіння за комп'ютером, робота з паперами, або навпаки цілий день на ногах.
Що ж робити? Пригадаємо чудову приказку: «Зміна діяльності є відпочинок», а також улюблене шкільне слово «перерва». Вони дуже точно показують, що відпочинок – це не бездумне лежання перед телевізором, що практикується багатьма після трудового дня, а зміна виду діяльності.
Але чи часто цей принцип втілюється в життя? Судячи по моїх спостереженнях – ні. У результаті день за днем стомлення накопичується, формуючи синдром хронічної втоми. Я пропоную вам два нескладні комплекси: перший розрахований на любителів посидіти за комп'ютером і працівників розумової праці, а другий для тих, кому багато часу доводиться працювати фізично. Вправи бажано робити раз в дві години, або у міру явної необхідності.
Основи | Переглядів: 1032 | Додав: Andrey | Дата: 08.12.2008 | Коментарі (0)

Зараз модно і вигідно бути здоровим. Модно тому що багато публічних людей (політики, кіноактори, телеведучі) демонструють здоровий спосіб життя. Замислюватися і займатися своїм здоров'ям треба звичайно не лише тому, що це модно, а головне, тому що це вигідно і полегшує наше життя. Якщо ви працюєте по найму, керівництво, навряд чи заохочуватиме працівника, в якого в місяць тиждень лікарняного. Якщо ви займаєтеся власним бізнесом і маєте пристойно стабільний дохід, - ах як хочеться по можливості довше насолоджуватися навколишнім світом.
Перш за все, треба запам'ятати чинники, які впливають на здоров'я.
Спадковість. З цим чинником важко сперечатися, але є декілька зауважень. По спадку передається не самі хвороби, а схильність до них. Схильність переходить в хворобу лише за «сприятливих» умов, а ось ці умови створюємо ми самі. У кожній сім'ї є певний режим життя і живлення. Фахівці довели що важливим чинником при розвитку наприклад гіпертонічної хвороби служать наші щоденні звички. Як харчувалися батьки, так само харчуватимуться діти, і це сприятиме розвитку хвороби. Від спадковості ми плавно переходимо до другого компонента здорового способу життя.
Основи | Переглядів: 6808 | Додав: Andrey | Дата: 05.12.2008 | Коментарі (0)

Copyright Бійцівський Клуб © 2024